Aydın BŞB ASKİ Batı İleri Biyolojik AAT Elektrik Projelendirme Hizmeti

Aydın BŞB ASKİ Batı İleri Biyolojik AAT Elektrik Projelendirme Hizmeti

ASKİ Aydın Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Batı İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi elektrik sistemlerinin proje çizim hizmetleri Berh Elektromekanik tarafından üstelenilmiş olup, başarıyla teslim edilmiştir.

TESİS HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER :
İleri biyolojik kentsel atıksu arıtma tesisi, Aydın merkez ve civar yerleşimlerin kanalizasyon sularını toplayarak 2014-2028 yıllarında eşdeğer nüfusu 380000 kişiye hitap edecek ve 76100 m³/gün ortalama debi kapasiteli olacak. 2028-2048 yıllarında devreye girecek olan 2.kademe ünitelerin ilavesiyle birlikte eşdeğer nüfusu 537000 kişiye yükselecek ve 115320 m³/gün ortalama debi kapasitesine kadar çıkabilecek bir tasarıma sahip olacak. Atıksu arıtma tesisi, ileri biyolojik azot ve fosfor giderimi yapan, sulama suyu kriterlerini sağlayacak deşarj suyu sağlayan, koku oluşacak tüm ünitelere koku giderim sistemi entegre edilen, atık çamurdan enerji üreterek tesisin %90 enerji ihtiyacını karşılayan son teknolojilerin kullanıldığı bir tesis olarak hizmet verecek. Proje ile yörede ve civar yerleşim yerlerindeki vatandaşlara da uzun vadede istihdam sağlanabilecek..

 

Su Uygulamalarında Global Marka Hedefi

Berh Elektromekanik olarak yönetim kurulumuzun su uygulamalarındaki yurt içi ve yurt dışı on yılı aşkın deneyimimizle emin adımlarla yürüyerek öncelik yurt içi olmakla beraber asıl hedefimiz global piyasada su uygulamalarında marka olmak ve ülkemizin mühendislik birikimini Dünya’nın her tarafında ülkemizi ve milletimizi gururlandıracak eserler ile taçlandırmak gayesindeyiz. Bu gayede bizlere destek olan tüm partnerlerimize sonsuz şükranlarımızı sunarken değerli mesai arkadaşlarımıza da bizlere verdikleri emek ve özverili çalışmalarından dolayı şükranlarımızı sunarız.

Project Description

Location: Aydın, Turkey
error: Sağ tık ve kopyalama yasaktır. Bilgi için info@berh.com.tr