Şirketimiz

BERH ELEKTROMEKANİK

“Değişmeyecek Çözüm Ortağınız.”

 

Elektrik Taahhüt Firması
BERH Elektromekanik Otomasyon Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında Türk endüstri sektörüne elektrik, otomasyon ve mühendislik alanlarında hizmet vermek amacıyla İstanbul’da hizmete girmiştir. 2015 yılında yapılan revizyon ile firma ünvanı BERH Elektromekanik Otomasyon Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak değişmiştir. Aynı yıl İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayii’nde yerine geçen firmamız bünyesinde pano montaj atölyesi kurulmuştur.

Sektörde fark yaratmış deneyimli ekibimizle toptan perakende ve online olarak endüstriyel ürün satışı ve mühendislik hizmetleri sağlamaktayız. Satışını yaptığımız ve projelerimizde kullandığımız ürünleri partneri olduğumuz üretici firmalardan veya piyasada bulunan en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler arasından tedarik etmekteyiz.

BERH Elektromekanik Otomasyon olarak önceliğimiz daima müşterilerimize en iyi ve en ideal çözümleri sunmak ve anında ve yerinde hizmet sağlamaktır. BERH Elektromekanik Otomasyon olarak müşteri memnuniyet düzeyimizi arttırmak için Toplam Kalite Yönetimini uygulamakta ve tüm süreçlerimizi standardize ederek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Endüstriyel Otomasyon Pano İmalatı ve Montajı Enerji SCADA
Endüstriyel Elektrik Elektrik Tesasatı Enerji İzleme ve Raporlama
Mekanik Otomatik Yük Atma Sistemleri OSOS Sayaç İzleme ve Faturalama
Taahhüt Malzeme Satışı DCS Otomasyonu
Mühendislik ve Projelendirme PLC ve RTU Otomasyonu Proses Otomasyonu
error: Sağ tık ve kopyalama yasaktır. Bilgi için info@berh.com.tr